O nás: Prvá Bratislavská výstava KOCKY, zbierky LEGO®

V Bratislave vám prinášame fascinujúcu výstavu súkromnej zbierky LEGO® , kde môžete objaviť úžasný svet LEGO® CITY, LEGO® TECHNIC®, LEGO® Friends®, Creator®, Harry Potter® a ďalších kolekcií.

Na tejto výstave si budete môcť vyskúšať ovládanie TECHNIC® strojov, preskúmať viac ako 30 metrov dlhý svet postavený z LEGO® CITY a Friends®, Creator®, Harry Potter®, ovládať vlaky, kolotoče a mnoho ďalších fascinujúcich atrakcií. V našej herni si malí aj veľkí návštevníci môžu zahrať s LEGO® kockami a prejaviť svoju kreativitu.

Príspevok na vstup je 5€ na osobu (pri rezervácii iba 4€). Deti do 3 rokov majú vstup zdarma.

Pre zabezpečenie vášho miesta na výstave vopred odporúčame rezervovať cez našu rezervačnú stránku na adrese https://www.vystavakocky.sk/rezervacia-terminu-vystavy . Tam nájdete aj aktuálny kalendár s termínmi, kedy je výstava otvorená.

Ak sa chcete oboznámiť s polohou výstavy, nezabudnite sa pozrieť na našu mapu, ktorú nájdete na adrese https://sdu.sk/Pelwd.

Výstava je otvorená celoročne, s bežnými otváracími hodinami v sobotu od 10:00 do 16:00. Avšak, termíny môžu byť ovplyvnené rezerváciami, preto je vždy najlepšie sa pozrieť na dostupné časy na našom rezervačnom portáli alebo sa s nami dohodnúť telefonicky.

Tešíme sa na vašu návštevu a spoločné objavovanie sveta LEGO®!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *